Bosloop Malden 2018

 

4 November 2018, Malden, Bosloop Malden

Prestaties Ciflaten

 In het kort:

40 ciflaten namen deel,  eerste plaats voor Cifla op 4 van de 6 nrs. en 1 of meer podiumplaatsen op 5 van de 6 nrs.

5 kilometer - Dames      
PltsCat Naam Bruto Netto
2 Christine Venhuizen 00:17:26 00:17:26
3 Kim Fairley 00:18:54 00:18:53
8 Elly van Duynhoven 00:20:04 00:20:04
11 Myrthe Reuzel 00:21:32 00:21:27
15 Charlotte Keetels 00:22:07 00:22:03
17 Frederike Buijinck 00:22:14 00:22:12
       
  5 kilometer - Heren      
PltsCat Naam Bruto Netto
1 Abdikhani Mohamed 00:15:57 00:15:57
4 Olaf Bos 00:16:25 00:16:25
14 Ferry Schreven 00:17:42 00:17:42
17 Ronald Veerbeek 00:18:15 00:18:14
41 Jasper Rosmulder 00:20:47 00:20:45
48 Yoran Koppes 00:21:47 00:21:37
103 Pieter Kuper 00:27:28 00:27:28
       
  10 kilometer - Dames      
PltsCat Naam Bruto Netto
1 Marije Peters 00:37:03 00:37:02
2 Pauline Bos 00:37:12 00:37:11
5 Monique Nijkamp 00:43:22 00:43:20
21 Patricia Croonen 00:50:42 00:50:12
36 Joanne Hullu 00:56:05 00:55:37
       
  10 kilometer - Heren      
PltsCat Naam Bruto Netto
1 Jorrit Cleij 00:32:02 00:32:02
4 Pim Elferink 00:35:58 00:35:56
12 Kristian Peeters 00:37:58 00:37:57
15 Wiebe De jong 00:38:39 00:38:33
22 Stoffel Spierings 00:39:33 00:39:25
38 Heuvelmans Daan 00:42:11 00:42:02
42 Rik Wenting 00:43:03 00:43:00
71 Arian Adriaans 00:46:23 00:46:05
102 Frans de Bruijn 00:49:47 00:49:27
103 Gertie Harleman 00:49:57 00:49:57
110 Pieter Bas Buskens 00:50:22 00:50:04
130 Peter Koster 00:53:03 00:52:32
141 Langen Tom 00:54:22 00:54:22
169 Co Meijer 01:00:20 01:00:02
       
  15 kilometer - Dames      
PltsCat Naam Bruto Netto
1 Christa Hijkoop 01:04:06 01:03:57
13 Indra Bimmel 01:25:00 01:24:32
       
  15 kilometer - Heren      
PltsCat Naam Bruto Netto
5 Wendelaar E 01:01:36 01:01:34
17 Goos Jan Looijenga 01:06:28 01:06:28
22 Erik Theunissen 01:07:21 01:07:21
31 Leo Klaassen 01:09:22 01:09:22
34 Mark van 't Hof 01:09:49 01:09:41
63 Harrie Verlinden 01:18:44 01:18:33

z

 

 Podiumplaatsen

5 kilometer - Dames    
Plts Naam Bruto tijd Netto tijd
2 Christine Venhuizen 00:17:26 00:17:26
3 Kim Fairley 00:18:54 00:18:53

 

  5 kilometer - Heren    
Plts Naam Bruto tijd Netto tijd
1 Abdikhani Mohamed 00:15:57 00:15:57

  10 kilometer - Dames    
Plts Naam Bruto tijd Netto tijd
1 Marije Peters 00:37:03 00:37:02
2 Pauline Bos 00:37:12 00:37:11

 

  10 kilometer - Heren    
Plts Naam Bruto tijd Netto tijd
1 Jorrit Cleij 00:32:02 00:32:02

 

  15 kilometer - Dames    
Plts Naam Bruto tijd Netto tijd
1 Christa Hijkoop 01:04:06 01:03:57