Groesbeekse Centrum Run

 

Groesbeek, 26 mei 2019, eerste Groesbeekse Centrum Run, uitslagen Cifla

 

5 km M40        
         
Plaats Startnr Naam Bruto tijd Netto tijd
1 275 Rutger Huisman 16:45:00 16:45:00
3 300 Mark Jillissen 17:59:00 17:57:00
4 377 Arno Luft 18:01:00 18:01:00
14 373 Carl Sas 21:30:00 21:27:00
18 263 Leon Klaassen 23:12:00 23:05:00
         
         
5 km MSen      
         
Plaats Startnr Naam Bruto tijd Netto tijd
1 386 Jorit Cley 15:12:00 15:12:00
2 368 Stefan Nillessen 15:52:00 15:51:00
5 252 Tim van Os 17:14:00 17:12:00
16 268 Bart Mulders 23:43:00 23:36:00
         
         
5 km Vsen      
         
Plaats Startnr Naam Bruto tijd Netto tijd
4 402 Jill Huls 20:56:00 20:55:00
         
         
5 km V35        
         
laats Startnr Naam Bruto tijd Netto tijd
1 296 Christine Venhuizen 18:15:00 18:15:00
4 301 Patricia Heijmen 20:57:00 20:55:00
         
         
5 km totaal cifla      
         
Plaats Startnr Naam Bruto tijd Netto tijd
 1 386 Jorit Cley 15:12:00 15:12:00
 2 368 Stefan Nillessen 15:52:00 15:51:00
 5 275 Rutger Huisman 16:45:00 16:45:00
 7 252 Tim van Os 17:14:00 17:12:00
 8 300 Mark Jillissen 17:59:00 17:57:00
 9 377 Arno Luft 18:01:00 18:01:00
 10 296 Christine Venhuizen 18:15:00 18:15:00
 25 402 Jill Huls 20:56:00 20:55:00
 26 301 Patricia Heijmen 20:57:00 20:55:00
 30 373 Carl Sas 21:30:00 21:27:00
 44 263 Leon Klaassen 23:12:00 23:05:00
 48 268 Bart Mulders 23:43:00 23:36:00
         
10 km Totaal cifla      
         
Plaats Startnr Naam Bruto tijd Netto tijd
 1 529 Wouter Dilling 08:33:00 08:33:00
 2 537 Gebressalasi Haptom 10:52:00 10:51:00
 3 531 Gerwin Wessels 12:06:00 12:06:00
 4 530 Marije Peters 12:54:00 12:53:00
 7 527 Esmé Möricke 14:39:00 14:38:00
 16 534 Arian Adriaans 18:58:00 18:56:00
 26 542 Toon Verkerk 01:21:00 01:12:00
         
         
10 KM VSEN cifla      
         
Plaats Startnr Naam Bruto tijd Netto tijd
1 530 Marije Peters 12:54:00 12:53:00
         
         
10 KM MSEN      
         
Plaats Startnr Naam Bruto tijd Netto tijd
1 529 Wouter Dilling 08:33:00 08:33:00
2 537 Gebressalasi Haptom 10:52:00 10:51:00
3 531 Gerwin Wessels 12:06:00 12:06:00
         
         
10 KM V35      
         
Plaats Startnr Naam Bruto tijd Netto tijd
1 527 Esmé Möricke 38:39:00 38:38:00
         
10 Km M40      
Plaats Startnr Naam Bruto tijd Netto tijd
6 534 Arian Adriaans 42:58:00 42:56:00
11 542 Toon Verkerk 49:21:00 49:12:00
         
         
1000 m j7-8      
         
Plaats Startnr Naam Bruto tijd Netto tijd
1 58 Joris Lensen 03:15 03:15
         
         
2500m, j10-15      
         
laats Startnr Naam Bruto tijd Netto tijd
1 23 Jeroen Jillissen 08:53 08:52
         
500 mjongens      
         
Plaats Startnr Naam Bruto tijd Netto tijd
1 57 Stef Lensen 01:47 01:47