Allereerst de beste wensen voor 2025 en veel sportiviteit voor iedereen! Op 29 december vond weer een nieuwe editie van de Cifla Oliebollenloop plaats. We hebben genoten van een onwijs grote opkomst van leden en hun introducees. De ochtend begon uiteraard met een groepsfoto. Daarna werd in groepen een mooie ronde gewandeld of getraild. De ochtend werd afgesloten met lekkere oliebollen en een (warm) drankje. Bedankt voor de uitstekende organisatie en de grote opkomst. We zien jullie graag op de nieuwjaarsborrel!
Rond de Kerst werden er ook nog wat wedstrijden gelopen. Op tweede Kerstdag kwamen in ieder geval Elly van Duynhoven en Jelle Grisel in actie bij de Kasteelloop in Horst. Beide met succes: Elly won de 5km bij de dames (zie foto hierboven) en voor Jelle was er een tweede plek op deze afstand.
Bij de Derde Kerstdagloop in Arnhem stonden traditiegetrouw ook weer een aantal Ciflaten aan de start. Zo liep Tim van Os de 7km (vierde plaats), was er winst voor Esmé Möricke op de halve marathon en een derde plaats voor Imme Lammertink op deze afstand.
Bij de Sylvesterlauf in Pfalzdorf liep Philip de Bruijn de 5 kilometer: ‘ Een leuke loop, veel deelnemers en heel veel publiek. Dik tevreden met eindtijd van 19.50’.
Grote kans dat we uitslagen van Ciflaten gemist hebben, dus heb je de afgelopen tijd nog een wedstrijdje gelopen, of ook meegedaan aan de Kasteelloop en/of Derde Kerstdagloop, laat het vooral weten via: communicatie@cifla.nl
Terugblik 2024
We kijken in ieder geval terug op een mooi hardloopjaar, met o.a. successen van onze toplopers op de Olympische Spelen en andere internationale wedstrijden, wereldrecords voor Jeannine (zie hier en hier), het WK voor de master, prachtige clubkampioenen op de Trails en Weg, en meerdere clubrecords (zoals hier en hier, maar ook in het stuk over een van de wereldrecords van Jeannine). Ook hebben we mogen genieten van een aantal prachtige hardloopavonturen-, en verslagen in bijvoorbeeld Sankt Moritz, de Franse en Zwitserse bergen, het Atlasgebergte en Kenia. Tijdens de nieuwjaarsborrel wordt er ook zeker even op het jaar teruggekeken dus hopelijk tot dan !